2-4 toalised korterid

Parkimiskohad ja panipaigad

Esimese korruse korteritel on avarad terrassid

Kaasaegne arhitektuur ja siselahendused

Turvaline ja peresõbralik elukeskkond

Kvaliteetne ehitus

Kaasaegsed ehituslahendused tagavad elamute oluliselt parema heliisolatsiooni, energiasäästlikkuse, mugavuse ning madalad küttekulud.

Korterid on avarad ja valgusküllased ning peaaegu kõikidel korteritel on ruumikas rõdu või terrass. Lisaks on võimalik osta endale sobiva suurusega panipaik ja parkimiskoht.

Lisaväärtust loob põlispuudega avar park, kus leiab nii lastele kui ka täiskasvanutele mõeldud puhkeala.

Keskkonnale ja tulevikule mõeldes on olemas elektriautode ja päikesepaneelide valmidus.

Aleksandri 32/1

B-energiaklassi korterelamu ehitusel on kasutatud kaasaegseid ja kvaliteetseid materjale, mis tagavad oluliselt parema energiasäästlikkuse, heliisolatsiooni ja  madalad küttekulud.

Korterelamu rajatakse madalvundamendile. Välisseinad on kergkruusplokkseinad, mis on soojustatud PIR-soojustusplaatidega ja viimistletud betooniga, mis näib puiduna. Korterite vahelised seinad on pahteldatud ja värvitud kergkruusplokkseinad, mis tagavad väga hea heliisolatsiooni.

Välispiiretes on energiasäästlikud ja mürasummutavad sissepoole avanevad kolmekordse klaaspaketiga puitaknad. Trepikoja sissepääsuuks on osaliselt klaasitud puituks. Trepikoja sissepääsu uks on avatav võtmega ning fonolukusüsteemiga.

Soojusvarustuse tagab hoonel tõhus kaugküte. Korterites on põrandaküte kaugkütte baasil ning kõikide ruumide temperatuuri saab eraldi igas korteris termostaadiga reguleerida. Üldkasutatavates ruumides on samuti põrandaküte.

Hoone sisekliima tagamiseks on ette nähtud igasse korterisse soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbesüsteem ning köögikubu väljatõmbesüsteem.

Hinnad ja plaanid

Maja esimese korruse korterite tarvis on lisatud maapealsed avarad privaatterrassid ning teisele korrusele katuseterrassid. Maja koosneb kolmest kõrgemast mahust, igal oma trepikoda ning pääs parkla ja pargi poole ning madalamatest vaheosadest. Vaheosades on ridaelamu tüüpi korterid oma sissepääsuga. Aknajaotused ja profiilid pärinevad vanalt majalt, osaliselt on aknaavadest kujundatud pääs terrassile. Aknad on valdavalt suured ning ruumid kõrged ja valgusküllased (välja arvatud katusekorrusel). Kuna korterid tuli paigutada etteantud hoonemahtu, on nad kohati üsna tavatud, veidi ehk üllatuslikudki, aga see on osa piirkonna omapärast.

Hoonekompleksi suur väärtus on Lina tänava poole avanev ajalooline park, mille algne autor oli tuntud maastikuarhitekt Georg Kuphaldt. Kuphaldti projektist on säilitatud keskne hekiga ääristatud ovaali kujund ja regulaarse pargi põhimõte. Pargis on võimsad vanad väärtuslikud puud, mis lisavad piirkonnale palju rohelust ning mõnusa loodusatmosfääri, mida uusarenduse juures just tihti ei leia. Parki on planeeritud mitmeid atraktsioone erinevas vanuses elanikele, eeskätt peaks siin tegevust jaguma lastele ja noortele. Privaatterrassid on varjatud põõsasrindega ning Turu tänava poolt on krunt piiratud aiaga. See on kindlasti ideaalne koht inimesele, kes armastab ühelt poolt elamist kesklinnas, teisalt aga igatseb loodust ja romantikat.

Siseviimistlus

Tartu esinduslikum hoonekompleks peidab endas kauneid hubaseid linnakortereid ja äripindasid. Saadaval on 40−150 m2 suurused, avarate planeeringute, kõrgete ja osaliselt kaldlagedega, terrasside ning saunadega luksuslikud korterid.

Täiendavalt on võimalik katuseakendele tellida päiksekaitse katteid välja ja pimendavaid katteid sisse, mis on puldist juhitavad.

Galerii

Tuleviku heaks

Roheline energia

Keskkonnale ja tulevikule mõeldes on olemas elektriautode ja päikesepaneelide valmidus.

Terviklik elukeskkond

Lisaväärtust loob põlispuudega avar park, kus leiab nii lastele kui ka täiskasvanutele mõeldud puhkeala.

Hea sisekliima

Igas korteris on soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbesüsteem ning köögikubu väljatõmbesüsteem.