Lina kvartal

Lina kvartal asub Tartu südalinnas kus kõik vajalikud teenused, kauplused, kultuuri, spordi-  ja vabaaja veetmise võimalused on väikese jalutuskäigu kaugusel.
  • AHHAA Teaduskeskus 0,4 km
  • Aura Veekeskus 0,3 km
  • Tartu Ülikool 1,3 km
  • Teater Vanemuine 0,7 km
  • Toiduturg 0,7 km
  • Lihaturg 0,6 km
  • Tartu Kaubamaja 0,7 km
  • Kaubanduskeskused Kvartal ja Tasku 0,6 km

Terviklik elukeskkond

Kõik hooned on kavandatud erinevalt ja nii leiab igaüks endale sobiva. Ajastuhõngulisi ja moodsaid materjale kombineerides sünnib väärikas ja väljapeetud kvartal.

Lina kvartal koosneb kuuest erinevast hoonest, mis valmivad etapiliselt ja moodustavad ühtse tervikliku elamukvartali. Esimesena valmis 2023 aasta lõpus unikaalse miljooväärtusliku lahendustega Aleksandri 32/1. Aleksandri 32/1 on kvartali suurim hoone.

Galerii

Kvaliteetne ehitus

Kaasaegsed ehituslahendused tagavad elamute oluliselt parema heliisolatsiooni, energiasäästlikkuse, mugavuse ning madalad küttekulud.

Tartu  esinduslikum  hoone peidab endas kauneid standard, premium ja lux klassi linnakortereid. Saadaval on 40−99 m2 suurused, avarate planeeringute, kõrgete ja osaliselt kaldlagedega, terrasside ning saunadega luksuslikud korterid. Korterid on avarad ja valgusküllased ning peaaegu kõikidel korteritel on ruumikas rõdu või terrass. Lisaks on võimalik osta endale sobiva suurusega panipaik ja parkimiskoht. Lisaväärtust loob maja ees laiuv põlispuudega park, kus leiab nii lastele kui ka täiskasvanutele mõeldud puhkeala.
Keskkonnale ja tulevikule mõeldes on olemas elektriautode ja päikesepaneelide valmidus.

Majast

Tuleviku heaks

Roheline energia

Keskkonnale ja tulevikule mõeldes on olemas elektriautode ja päikesepaneelide valmidus.

Terviklik elukeskkond

Lisaväärtust loob maja ees laiuv põlispuudega park, kus leiab nii lastele kui ka täiskasvanutele mõeldud puhkeala.

Hea sisekliima

Igas korteris on üks soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbesüsteem ning köögikubu väljatõmbesüsteem.